Kto jest najlepszy? Ja. Zawsze to podejrzewałem.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: House kręcony w Greystone Park Psychiatric Hospital

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 17 kwietnia 2009 | Odsłon: 9136


Pierwsze informacje na temat szóstego sezonu. W serwisie NJ pojawiła się informacja jakoby wczoraj miał być kręcony odcinek szóstej serii w szpitalu psychiatrycznym.Ogromny, stary Greystone Park Psychiatric Hospital jest znów w biznesie, a ich najlepszy doktorem może Hugh Laurie, gwiazda House'a.

Załoga popularnego serialu spędziła cały dzień kręcąc sceny w opuszczony stanowym szpitalu psychiatrycznym w Parsippany, który fikcyjnie nosi nazwę Mayfield Psychiatric Hospital. Chcą tutaj nakręcić sceny wykorzystywane w przyszłorocznych odcinkach popularnego serialu.

Pracownicy Universal Studios milczą na pytania co do planów związanych z Greystone oraz pytań co do wczorajszej obecności gwiazd serialu w tym obiekcie. Powiedzieli, że obiekt będzie zamknięty dla publiczności. Policja również potwierdza, że drogi prowadzące do obiektu będą również zamknięte na pewien czas.

Steve Gorelick z New Jersey Motion Picture i Komisji Telewizyjnej miał również niewiele do powiedzenia na temat kręconych tam wczoraj scen.

"Powiedzieli nam, że nie chcą żadnego rozgłosu na temat tego co tam robią" - powiedział Gorelick. - "Musimy to uszanować".

Greystone został otwarty w 1876 roku jako szpital psychiatryczny. To ogromny, mający prawie pół miliona stóp kwadratowych obiekt. Tylko centrum starej części, w której mieściła się administracja było dostępne dla zwiedzających w ostatnich latach. Został opuszczony w zeszłym roku, kiedy przeniesiono się do pobliskiego, otwartego Greystone.

Nad planami wykorzystania starego obiektu zastanawiali się historycy, lokalni i stanowi urzędnicy oraz stanowy Departament Skarbu, który jest obecnie właścicielem budowli.

"House" to dramat medyczny, którego bohater - Laurie - jest opisywany jako kontrowersyjny, lekceważący zasady lekarz, który nikomu nie wierzy, a w szczególności swoim pacjentom". Zdobywca statuetki Emmy obchodził "swoje setne urodziny" 2 lutego.

Greystone miał już swoje spotkanie z gwiazdami, kiedy w latach 90 Meryl Streep i Leonardo DiCaprio spędzili tutaj trzy dni kręcąc "Marvin's Room".

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.